Adler AD 6028 trouba Černá
Kód: AGDADLMPI0025
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
230 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vzhled
Umístění přístroje
Stojací
Vestavěný displej
Ne
Typ ovládání
Otočné
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Délka šňůry
0,92 m
Šířka
600 mm
Výška
390 mm
Hloubka
480 mm
Ergonomie
Doba časovače
60 min
Signál připravenosti
Ano
Automatické vypnutí
Ano
Typ časovače
Mechanický
Maximální teplota pečení
230°C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte zařízení zapnuté bez dozoru.
Trouba
Gril
Ano
Vnitřní kapacita
60 l
Funkce grilování
Ne
Výkon trouby
2000 W
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 14.45 kg |
| EAN: | 5905575906663 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 515 mm |
| Šířka balení: | 428 mm |
| Délka balení: | 652 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
