Adam T10S Černá Pasivní subwoofer 130 W
Kód: NGLADUGLO0019
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Studiové monitory
Materiál
Papír
Bezpečnostní spínač
Ano
Barva
Černá
Phase control
Ano
Příkon
Typ zdroje
AC
Spotřeba elektrické energie
190 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost subwooferu
12,2 kg
Hloubka subwooferu
41,3 cm
Výška subwooferu
39 cm
Šířka subwooferu
31,8 cm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
RCA výstupy
1
Linkové vstupy (RCA)
1
Obsah balení
Stručný návod
Ano
Dodávané kabely
AC
Návod na použití
Ano
Subwoofer
Typ subwooferu
Pasivní subwoofer
Průměr subwooferu (imperiální)
25,4 cm (10")
Celkové harmonické zkreslení (THD)
0,6%
Bezdrátový subwoofer
Ne
Frekvenční pásmo subwooferu
28 - 120 Hz
Citlivost subwooferu
4 dB
RMS výkon subwooferu
130 W
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.5 kg |
| EAN: | 4260113134160 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 500 mm |
| Šířka balení: | 440 mm |
| Délka balení: | 500 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
