Activejet ATH-89N toner do tiskárny HP; Náhradní toner HP CF289A; Supreme; 5000 stran; černý - s čipem
Kód: EXPACJTHP0406
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kompatibilita značky
HP
Výtěžnost černého toneru
5000 str.
Včetně válce
Ne
Tiskové barvy
Černá
Počet kusů v balení
1 kusů
OEM kód
HP CF289A
Dodatečné informace
Toner s čipem
Model
Kompatibilní
Počet černých cartridgí
1
Typ inkoustové kartridže
Standardní výtěžnost
Typ napájení
Balení po jednom
Hmotnost a rozměry
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Technologie
New
Tisková technologie
Laserový tisk
Popis výrobku
Activejet Toner
Verze
Supreme
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 40 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevyhazujte toner do běžného odpadkového koše. Odneste jej na sběrné místo nebezpečného odpadu.
Výstražné piktogramy
GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí
Udržitelnost
Osvědčení o udržitelnosti
CE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 1.04 kg |
| EAN: | 5901443116677 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 193 mm |
| Šířka balení: | 322 mm |
| Délka balení: | 95 mm |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatibilita: | HP LaserJet Enterprise: M507n, M507dn, M507x, 507dng. HP LaserJet Enterprise MFP: M528dn, M528f, M528c, M528z. HP LaserJet Managed: E50145dn. HP LaserJet Managed Flow: MFP E52645c, MFP E52645dn. |
| Technické vlastnosti: | S čipem |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
