Activejet ATH-659MNX toner pro tiskárny HP; Náhradní toner HP 659X W2013X; Supreme; 29 000 stran; fialový
Kód: EXPACJTHP0500
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Model
Kompatibilní
Kompatibilita značky
HP
Výměna za
HP 659X W2013X
Typ napájení
Balení po jednom
Počet kusů v balení
1 kusů
OEM kód
HP 659X W2013X
Výtěžnost barevného toneru
29000 str.
Tiskové barvy
Purpurová
Hmotnost a rozměry
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Tisková technologie
Laserový tisk
Popis výrobku
Activejet Toner
Verze
Supreme
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí
Varování
Nevyhazujte toner do běžného odpadkového koše. Odneste jej na sběrné místo nebezpečného odpadu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 1.83 kg |
| EAN: | 5901443123484 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 180 mm |
| Šířka balení: | 470 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
| Kompatibilita: | HP Color LaserJet Enterprise: M856dn, 856x, MFP M776dn, 776z/zs. |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
