ACANA Singles Grass-Fed Lamb Mono - suché krmivo pro psy - 11,4kg
Kód: DLZANAKSP0052
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Další funkce
Bez kuřecího masa
Kategorie produktu
Suché krmivo
Bez umělých barviv
Ano
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Hmotnost
11,4 kg
Specifické potřeby zvířete
Snížení potravinové intolerance
Bez sóji
Ano
Typ balení
Taška
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Bezlepkový
Ano
Bez cukru
Ano
Hlavní příchuť
Jehněčí
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Kategorie
Pro vašeho psa
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Řada
ACANA Singles
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
7,5%
Obsah tuku
15%
Hrubá vláknina
5%
Obsažená vlhkost
12%
Bílkoviny
31%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 11.55 kg |
| EAN: | 064992570125 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 550 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 110 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
