ACANA Highest Protein Ranchlands Dog - suché krmivo pro psy - 6kg
Kód: DLSANAZWI0066
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kategorie
Pro vašeho psa
Hmotnost
6 kg
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Další funkce
Bez obilovin
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Řada
ACANA Highest Protein
Bezlepkový
Ano
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Bez umělých barviv
Ano
Specifické potřeby zvířete
Aktivní
Typ balení
Taška
Kategorie produktu
Suché krmivo
Bez cukru
Ano
Hlavní příchuť
Hovězí maso
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Bez sóji
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Obsažená vlhkost
12%
Hrubá vláknina
6%
Hrubý popel
8,5%
Bílkoviny
35%
Obsah tuku
17%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 6.09 kg |
| EAN: | 064992543600 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 560 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
