ACANA Highest Protein Pacifica - suché krmivo pro psy - 11,4 kg
Kód: DLZANAKSP0019
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Sezónní nabídka
Jarní
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Další funkce
Přecitlivělost na potraviny
Kategorie
Pro vašeho psa
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Řada
ACANA Highest Protein
Hmotnost
11,4 kg
Stáří zvířete
V každém věku
Kategorie produktu
Suché krmivo
Typ balení
Taška
Hlavní příchuť
Ryby
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Omega-3 mastné kyseliny
2%
Fosfor
1,1%
Hrubý popel
7%
Bílkoviny
35%
Vápník
1,5%
Obsažená vlhkost
12%
Hrubá vláknina
6%
Obsah tuku
17%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 11.5 kg |
| EAN: | 064992541118 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 470 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
