Acana Heritage Senior Dog 11,4 kg
Kód: DLZANAKSP0027
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Hmotnost
11,4 kg
Fáze života zvířete
Senior
Typ balení
Taška
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Další funkce
Přecitlivělost na potraviny
Hlavní příchuť
Kuře
Stáří zvířete
Senior
Řada
ACANA Dog
Kategorie produktu
Suché krmivo
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Kategorie
Pro vašeho psa
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Plemeno domácího zvířete
Labrador
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
33%
Hrubá vláknina
6%
Obsahuje vitamíny
Vitamín B2
Obsažená vlhkost
12%
Vápník
1,5%
Fosfor
1,1%
Omega-3 mastné kyseliny
1%
Hrubý popel
7%
Obsah tuku
14%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 11.64 kg |
| EAN: | 064992510114 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 360 mm |
| Šířka balení: | 540 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
