ACANA Grasslands Cat - suché krmivo pro kočky - 4,5 kg
Kód: DLZANAKSK0013
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Kategorie produktu
Suché krmivo
Bez konzervačních látek
Ano
Rozsah hmotnosti
2 kg - 4,9 kg
Hlavní příchuť
Ryby
Příchuť krmiva
Kachna
Typ zvířete
Kočka
Stáří zvířete
V každém věku
Forma dávkování
Pevný
Bez cukru
Ano
Bezlepkový
Ano
Typ balení
Taška
Bez sóji
Ano
Hmotnost
4,5 kg
Specifické potřeby zvířete
Žádné specifické potřeby
Účinky na zdraví
Celkový zdravotní stav
Další funkce
Celkový zdravotní stav
Kategorie
Pro kočky
Bez umělých barviv
Ano
Kočičí plemeno
Jakékoli plemeno
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Nutriční hodnoty
Obsah tuku
18%
Obsažená vlhkost
10%
Bílkoviny
37%
Hrubý popel
9%
Hrubá vláknina
3%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 4.58 kg |
| EAN: | 064992714727 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 520 mm |
| Šířka balení: | 350 mm |
| Délka balení: | 65 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
