ACANA Classics Wild Coast - suché krmivo pro psy - 14,5 kg
Kód: DLPANAKAS0015
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Příchuť krmiva
Losos
Bezlepkový
Ne
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Řada
ACANA Classics
Specifické potřeby zvířete
Žádné specifické potřeby
Bez cukru
Ano
Kategorie produktu
Suché krmivo
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Fáze života zvířete
Dospělá
Bez konzervačních látek
Ano
Typ balení
Taška
Typ zvířete
Pes
Účinky na zdraví
Celkový zdravotní stav
Hmotnost
14,5 kg
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Další funkce
Bez kuřecího masa
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie
Pro vašeho psa
Hlavní příchuť
Losos
Laktóza zdarma
Ano
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Bez sóji
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Nutriční hodnoty
Obsah tuku
17%
Hrubá vláknina
5%
Bílkoviny
29%
Obsažená vlhkost
12%
Hrubý popel
8%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 14.6 kg |
| EAN: | 064992562175 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 550 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
