ACANA Classics Red Meat - suché krmivo pro psy - 9,7 kg
Kód: DLPANAKAS0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Fáze života zvířete
Dospělá
Typ zvířete
Pes
Příchuť krmiva
Hovězí
Typ balení
Taška
Hmotnost
9,7 kg
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Specifické potřeby zvířete
Žádné specifické potřeby
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Kategorie produktu
Suché krmivo
Bez cukru
Ano
Bez konzervačních látek
Ano
Bezlepkový
Ne
Bez umělých barviv
Ano
Další funkce
Pro seniory
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Laktóza zdarma
Ano
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Bez sóji
Ano
Účinky na zdraví
Celkový zdravotní stav
Řada
ACANA Classics
Sezónní nabídka
Jarní
Kategorie
Pro vašeho psa
Hlavní příchuť
Hovězí maso
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Charakteristiky specifické pro danou značku
Hlavní příchuť
Jehněčí
Nutriční hodnoty
Hrubá vláknina
5%
Obsah tuku
16%
Obsažená vlhkost
12%
Bílkoviny
27%
Hrubý popel
8%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 9.8 kg |
| EAN: | 064992561123 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 430 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
