ACANA Classics Red Meat - suché krmivo pro psy - 14,5 kg
Kód: DLPANAKAS0012
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kategorie produktu
Suché krmivo
Fáze života zvířete
Dospělá
Bez cukru
Ano
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Velikost plemene
Všechny velikosti (2 - 80 kg)
Hlavní příchuť
Hovězí maso
Účinky na zdraví
Celkový zdravotní stav
Bez umělých barviv
Ano
Laktóza zdarma
Ano
Typ balení
Taška
Příchuť krmiva
Hovězí
Bez konzervačních látek
Ano
Specifické potřeby zvířete
Žádné specifické potřeby
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Hmotnost
14,5 kg
Typ zvířete
Pes
Bez sóji
Ano
Bezlepkový
Ne
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Řada
ACANA Classics
Další funkce
Pro seniory
Kategorie
Pro vašeho psa
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Charakteristiky specifické pro danou značku
Hlavní příchuť
Jehněčí
Nutriční hodnoty
Hrubá vláknina
5%
Bílkoviny
27%
Obsah tuku
16%
Hrubý popel
8%
Obsažená vlhkost
12%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 14.65 kg |
| EAN: | 064992561178 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 580 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
