A-LAN KIU5PVC305NC síťový kabel 305 m Cat5e U/UTP (UTP) šedý
Kód: SIEAANKAB0037
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Síťové standardy
IEEE 802.3af
Délka kabelu
305 m
Frekvence pohybové interpolace
100 MHz
AWG (velikost drátu)
24
Stínění kabelu
U/UTP (UTP)
Pohlaví konektoru
Ne
Barva kabelu
Šedá
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
-30 - 50 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.98 kg |
| EAN: | 5901738551350 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 190 mm |
| Šířka balení: | 350 mm |
| Délka balení: | 340 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
