A-LAN KIU5OUTS305 síťový kabel Černá 305 m Cat5e U/UTP (UTP)
Kód: SIEAANKAB0014
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Stínění kabelu
U/UTP (UTP)
Frekvence pohybové interpolace
125 MHz
Pohlaví konektoru 1
Ne
Povrchová úprava konektoru
Měď
Délka kabelu
305 m
Barva
Černá
Konektor 1
Ne
Konektor 2
Ne
Standardní kabel
Cat5e
AWG (velikost drátu)
24
Rychlost přenosu dat
1000 Mbit/s
Třída kabelu
D
Pohlaví konektoru 2
Ne
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
9,15 kg
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Technické údaje
Osvědčení o udržitelnosti
RoHS
Další charakteristiky
Vstupní impedance
57,95 ohm
Průměr kabelu
5 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
-20 - 60 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chraňte před dětmi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 48 měsíců |
| Hmotnost: | 8.4 kg |
| EAN: | 5901738551282 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 850 mm |
| Šířka balení: | 900 mm |
| Délka balení: | 225 mm |
| Certifikace: | - EIA/TIA 586A- ISO 11801 2nd edition:2008- EN 50173 2nd edition:2007- EN 50288-3-1- ISO/IEC 61156-5:2009- ROHS 2002/95/WE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
